Korzyści z długoterminowego wynajmu auta

Korzyści z długoterminowego wynajmu auta

Wypożyczanie aut cieszy się coraz większą popularnością. W efekcie pojawia się na rynku coraz więcej firm, które oferują wynajem aut na bardzo korzystnych warunkach. Jedną z bardziej ciekawych opcji jest wynajem długoterminowy aut.

Do kogo skierowana jest oferta?

Wynajem długoterminowy aut jest usługą skierowaną do bardzo różnych grup klientów. Z oferty mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Wynajem długoterminowy aut jest alternatywnym rozwiązaniem zarówno dla bankowego kredytu na zakup samochodu, jak i dla leasingu.

Klienci, którzy zdecydują się na wynajem długoterminowy mogą liczyć na zawarcie wyjątkowo elastycznej umowy. Wynajem długoterminowy może obejmować bardzo różny okres. Najkrócej wynajem długoterminowy trwa 36 miesięcy. Ale umowa na wynajem długoterminowy samochodu może zostać podpisana nawet na 60 miesięcy.

Jakie korzyści przynosi wynajem długoterminowy?

Dla przedsiębiorców czy klientów indywidualnych wynajem długoterminowy samochodu jest rozwiązaniem wyjątkowo korzystnym. Podpisując umowę na wynajem długoterminowy samochodu razem z autem otrzymują pełne ubezpieczenie komunikacyjne obejmujące OC, AC i NNW. Także przeglądami i naprawami zajmuje się firma oferująca najem długoterminowy. Klienci mogą liczyć też na auto zastępcze.

Najem długoterminowy to możliwość cieszenia się z jazdy fabrycznie nowym autem za miesięczną, atrakcyjną opłatę. Gdy umowa zawarta z firmą oferującą najem długoterminowy dobiega końca, można ją przedłużyć albo odkupić użytkowany samochód.