Wynajem długoterminowy - dlaczego to się opłaca?

Wynajem długoterminowy – dlaczego to się opłaca?

Działające na rynku wypożyczalnie samochodów przygotowują dla swoich klientów coraz bardziej ciekawą ofertę. Opcją, która budzi coraz większe zainteresowanie są auta na abonament.

Co to za rozwiązanie: auta na abonament?

Auta na abonament to po prostu najem długoterminowy. Jest to usługa, z której mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy. Auta na abonament są alternatywą dla bankowego kredytu samochodowego oraz dla leasingu. Najem długoterminowy oznacza konieczność podpisania umowy z firmą wynajmującą samochód.

Wynajem długoterminowy aut to możliwość podpisania umowy na bardzo różny okres. Firmy, które proponują wynajem długoterminowy aut na ogół proponują najem długoterminowy na okres od 12 do sześćdziesięciu miesięcy. Dla klientów najem długoterminowy jest opcją bardzo korzystną. Firma oferujące wynajem długoterminowy aut przez cały bowiem czas trwania umowy sprawuje pieczę nad wynajętym samochodem.

Jakie auta wybrać?

Flota firm oferujących wynajem długoterminowy samochodów jest bardzo bogata. Klienci zdecydowani na wynajem długoterminowy samochodów mogą więc wybierać spośród modeli najbardziej popularnych marek. Skoda wynajem długoterminowy to możliwość korzystania z nowego samochodu za stałą miesięczną opłatą.

Decydując się na Skoda wynajem długoterminowy klienci muszą wybrać limit kilometrów. Wynosi on od 10 000 do 40 000 tys. kilometrów. Co ważne, gdy umowa na Skoda wynajem długoterminowy dobiegnie końca, samochód można odkupić, przedłużyć umowę lub zrezygnować z dalszego wynajmu.