Jakie korzyści przynosi długoterminowy najem samochodu?

Jakie korzyści przynosi długoterminowy najem samochodu?

Prowadzenie firmy oznacza konieczność posiadania przynajmniej jednego firmowego pojazdu. Dzisiaj przedsiębiorcy, którzy budują lub rozbudowują flotę firmowych samochodów mają do wyboru różne możliwości. Wielu decyduje się na wynajem długoterminowy aut.

Dlaczego warto wziąć aut w wynajem?

Wynajem długoterminowy aut wiąże się z bardzo wieloma korzyściami. Jedną z korzyści, które odnoszą osoby, które zdecydują się na wynajem długoterminowy aut jest bardzo bogaty pakiet usług. W ramach umowy otrzymają nie tylko fabrycznie nowy samochód, ale też dostęp do serwisu, ubezpieczenie OC, AC i NNW. Wszystkie te usługi dostępne są za stałą miesięczną opłatą. Jednym stałym wydatkiem, które ponoszą klienci, którzy zdecydują się na wynajem długoterminowy to koszt zakupu paliwa.

Na jaki okres można wynająć samochód?

Wynajem długoterminowy umożliwia korzystanie z samochodu przez czas, który został określony w umowie. Najczęściej wynosi on od trzydziestu sześciu do nawet sześćdziesięciu miesięcy. Gdy umowa się kończy, można ją przedłużyć. Klienci, którzy zdecydują się kontynuować wynajem długoterminowy samochodu, za każdym razem otrzymają nowe auto. Użytkowane auto można też odkupić. Wynajem długoterminowy samochodu wiąże się z koniecznością płacenia comiesięcznej raty. Uwzględnia ona wszystkie koszty związane z eksploatacją auta – poza paliwem.

Firmy, które oferują najem długoterminowy dysponują wyłącznie nowymi i bardzo atrakcyjnymi modelami samochodów. Najem długoterminowy jest korzystną opcją finansowania nowego samochodu.