Wymarzony samochód możesz mieć bez wkładu własnego!

Wymarzony samochód możesz mieć bez wkładu własnego!

Na zakup wymarzonego samochodu za gotówkę stać jest bardzo niewiele osób. Jeszcze nie tak dawno osoby w takiej sytuacji decydowały się na zaciągnięcie w banku kredytu. Obecnie pojawiły się nowe możliwości. Do tych, które cieszą się rosnącą popularnością zalicza się auta na abonament.

Czy można wynająć Skodę?

Auta na abonament to usługa, która polega na wynajęciu samochodu z wypożyczalni. W przypadku auta na abonament mamy do czynienia z długoterminową umową najmu. Oczywiście wynajem długoterminowy aut możliwy jest za odpłatnością. Wynajem długoterminowy aut to oferta, z której mogą skorzystać osoby prywatne oraz firmy

Rozwiązanie to ma bardzo wiele zalet. Comiesięczna rata za wynajem długoterminowy aut obejmuje niemal wszystkie koszty (z wyjątkiem kosztów paliwa) utrzymania samochodu. Klienci, którzy zdecydują się na wynajem długoterminowy samochodów nie muszą pamiętać o ubezpieczeniu czy wymianie opon.

Z jakich samochodów składa się flota wypożyczalni?

Wypożyczalnie, które oferuję wynajem długoterminowy samochodów starają się spełnić oczekiwania i potrzeby bardzo różnych grup klientów. Dysponują więc rozbudowaną flotą pojazdów. Skoda wynajem długoterminowy to tylko jedna z opcji. Co ważne, Skoda wynajem długoterminowy możliwy jest na okres od roku do pięciu lat.

Skoda wynajem długoterminowy to pojazdy, których stan techniczny jest idealny. Warto pamiętać, że najem długoterminowy nie powoduje zmniejszenia zdolności kredytowej. Gdy zawarta umowa na najem długoterminowy dobiega końca, nie musi kupować wynajmowanego samochodu.