Wynajem długoterminowy atrakcyjną formą finansowania auta

Wynajem długoterminowy atrakcyjną formą finansowania auta

Bez samochodu jest się coraz trudniej obejść. Zakup nowego, prosto z salonu auta, to spory wydatek. Wymarzony pojazd można dzisiaj nabyć nie tylko za gotówkę czy za środki pochodzące z kredytu bankowego. Bardzo atrakcyjną formą jest wynajem długoterminowy aut.

Wynajem długoterminowy – do kogo skierowana jest oferta?

Wynajem długoterminowy aut to usługa, która w naszym kraju zaczyna z roku na rok cieszyć się coraz większą popularnością. W większości przypadków wynajem długoterminowy aut jest ofertą skierowaną do firm. Co ważne, na najem długoterminowy mogą zdecydować się firmy różnej wielkości. Nie ma też znaczenia rodzaj prowadzonej przez nie działalności oraz ich forma prawna.

Najem długoterminowy jest dla firm rozwiązaniem bardzo korzystnym. Plusem jest to, że najem długoterminowy umożliwia sfinansowanie samochodu bez konieczności angażowania środków własnych.

Na czym polega najem długoterminowy?

Auta na abonament czyli najem długoterminowy jest dla firm rozwiązaniem bardzo korzystnym. W przypadku auta na abonament istnieje możliwość zawarcia umowy na okres od 36 do 60 miesięcy. Firma, która decyduje się skorzystać z usługi auta na abonament w zamian za korzystanie z pojazdu wnosi jedynie stałą miesięczną opłatę. Auta na wynajem długoterminowy to samochody popularnych marek.

Auta na wynajem długoterminowy są nowe i w pełni sprawne technicznie. Po wygaśnięciu umowy auta na wynajem długoterminowy mogą zostać odkupione. Przedsiębiorcy mają też możliwość przedłużenia umowy na kolejny, dogodny dla siebie okres.