Jakie auto elektryczne wybrać dla firmy?

Jakie auto elektryczne wybrać dla firmy?

Posiadasz niewielką firmę handlową i kilku przedstawicieli, którzy muszą się dostać w konkretne miejsca w centrum miasta w godzinach szczytu? Szukasz dobrego i taniego wyjścia z tej sytuacji i zastanawiasz się czy nie wybrać samochód elektryczny do miasta?

Możesz skorzystać z wynajmu takiego samochodu i cieszyć się szybkim transportem niemalże do każdego punktu, z możliwością darmowego postoju oraz przejazdu po pasie przeznaczonym dla busów. Już dziś zastanów się jakie auto elektryczne do miasta będzie najlepsze dla ciebie i twojej firmy i zdecyduj się na konkretny model.

Drogi zakup, tańszy wynajem

To oczywiste, że nie każdy przedsiębiorca będzie mógł zakupić samochód elektryczny, jednak już każdy będzie mógł skorzystać z wynajmu takiego samochodu i przekonać się jak duża jest to wygoda, a także oszczędność czasu i ogromny wpływ na ochronę środowiska.

Wybierając najlepsze samochody elektryczne do miasta, wybieracie zdrowie własne i innych, możliwość szybkiego poruszania się po centrum nawet w największe korki oraz wyjątkową zwinność, dzięki małym gabarytom tego rodzaju pojazdów. Nie musisz drogo płacić za zakup takiego samochodu, wynajem będzie o wiele korzystniejszy dla twojej formy, a dodatkowo raty wrzucisz sobie w koszty. Już dziś sprawdź ofertę wynajmu samochodów elektrycznych w swoim mieście.

Zakup samochodu z dopłatą

Istnieje także możliwość zakupu samochodu z dopłatą, korzystając z tak zwanego programu „Mój elektryk”. Tutaj także można wybrać wynajem bądź leasing samochodu, oszczędzając na tego rodzaju inwestycji nawet kilkanaście bądź kilkadziesiąt tysięcy złotych. Kwota dopłaty jest uzależniona jakie przebiegi zadeklarujemy, to znaczy w zależności od tego ile kilometrów nasz elektryk do miasta będzie rocznie przejeżdżał.