Wypożyczalnia samochodu z OC sprawcy

Wynajem aut z oc sprawcy WarszawaNasza wypożyczalnia oferuje możliwość wynajmuj samochodu po uszkodzeniu z OC sprawcy. Z tej możliwości może skorzystać każdy kierowca, który uległ wypadkowi, pod warunkiem, że sprawcą zdarzenia był inny uczestnik ruchu. Oferujemy bogatą flotę samochodów i pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności.

Miałeś kolizję? Z nami rozwiążesz swój problem – wynajem aut z OC sprawcy w Warszawie

Wypadek, lub nawet niewielka kolizja, są zdarzeniami, które mogą bardzo utrudnić nam życie. Nawet z pozoru niewielkie uszkodzenie samochodu może sprawić, że będzie on musiał pozostać w naprawie przez kilka lub kilkanaście dni. Niewielu kierowców wie, że w tym czasie może skorzystać z samochodu zastępczego, na koszt kierowcy, który spowodował zdarzenie. Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje wynajem samochodów z OC sprawcy w Warszawie i okolicach.

UWAGA! Należy pamiętać o tym, że samochód zastępczy z OC sprawcy przysługuje każdemu kierowcy, bez względu na to, czy samochód był wykorzystywany w celach prywatnych czy zarobkowych!

Z samochodu z wypożyczalni, na koszt sprawcy wypadku, można korzystać nie tylko w czasie naprawy samochodu, ale również w czasie oczekiwania na zamówione przez mechanika części. Jest to bardzo ważne, ponieważ oczekiwanie na części może znacznie wydłużyć termin odbioru samochodu z warsztatu.

Wynajem samochodu z OC – nie tylko po stłuczce

Funkcjonuje błędne przekonanie, że wynajem aut z OC sprawcy W warszawie dotyczy wyłącznie sytuacji, w której konieczna jest naprawa uszkodzonego samochodu. Tymczasem nasza wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodów również wtedy, gdy dochodzi do szkody całkowitej. Pokrzywdzonemu przysługuje samochód zastępczy aż do czasu, kiedy ubezpieczyciel nie wypłaci pełnej kwoty za ziszczony samochód.

Warto wiedzieć, że przy szkodzie całkowitej, masz prawo do korzystania samochodu z wypożyczalni bez limitów! 

Bardzo duży wybór i formalności po naszej stronie

Udział w wypadku i konieczność remontu samochodu jest dla poszkodowanego sporym stresem, dlatego staramy się, żeby do minimum ograniczyć formalności związane z wynajmem. Wystarczy się do nas zgłosić z oświadczeniem o poniesionych stratach, związanych z unieruchomionym pojazdem, a także dokumentami potwierdzającymi prawo do odszkodowania.

Dokumenty, które musisz nam dostarczyć:

Nasza bardzo dobrze dobrana i zbudowana flota samochodowa, pozwala na znalezienie pojazdu idealnie dopasowanego do potrzeb każdego z naszych klientów. Nasza wypożyczalnia samochodów zapewnia także załatwienie wszystkich formalności związanych ze ściągnięciem opłaty z polisy sprawcy. Robimy to szybko i skutecznie – mamy duże doświadczenie. Ty dostarczasz nam tylko niezbędne dokumenty i wyjeżdżasz doskonale przygotowanym przez nas samochodem.

Wynajem aut z OC Warszawa – daj się na naszą wiedzę i profesjonalną pomoc

Nasi klienci, którzy musieli oddać swój samochód do naprawy, oczekują od nas przede wszystkim szybkich działań. Dlatego, nasza procedura: wynajem samochodu z OC w Warszawie, jest szybka i łączy się z minimalną ilością formalności do wypełnienia.

Na naszą wypożyczalnię możesz zawsze liczyć! Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz rozbudowaną flotę samochodów – dziki temu dobór samochodu zastępczego nie będzie stanowił żadnego problemu! Wynajem aut z OC w Warszawie to jedna z tych usług, obok których nie można przejść obojętnie! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu e-mailowego, telefonicznego lub bezpośrednio w siedzibie naszej firmy w Warszawie na Mokotowie. Czekamy na Ciebie!