Wypożyczalnia samochodów elektrycznych

Wypożyczalnia samochodów elektrycznychWychodząc naprzeciw światowym trendom, nasza wypożyczalnia samochodów oferuje możliwość wypożyczenia samochodów elektrycznych. Jesteśmy przekonani, że trafimy naszą ofertą w gusta Klientów. Samochody elektryczne są wygodnymi i lukowymi pojazdami, które od klasycznych samochodów różnią się tym, iż nie wykorzystują do pracy żadnego paliwa, a energię elektryczną. Na terenie kraju powstaje coraz miększa liczba  punktów szybkiego ładowania. Dzięki temu, koszty użytkowania takiego samochodu są niskie.

Wypożyczalnia samochodów elektrycznych w Warszawie – wszystko, co powinieneś wiedzieć

Chociaż samochody elektryczne nie są już nowością, to niewiele wypożyczalni w naszym kraju oferuje ich wynajem. Miedzy innymi dlatego wielu kierowców ma wątpliwości przy ich wypożyczaniu.

Kto może wypożyczyć samochód? Samochód elektryczny może wypożyczyć każda osoba uprawniona do prowadzenia samochodów osobowych. Dla nas nie ma różnicy, czy Klient chce wypożyczyć samochód „klasyczny” czy samochód elektryczny.

Czy kierowca powinien mieć dodatkowe umiejętności? Prowadzenie samochodu elektrycznego niemal nie różni się od  prowadzenia samochodu z elektryczną skrzynią biegów. Kierowca ma do dyspozycji dwa pedały: pedał gazu oraz hamulec. Po krótkim instruktażu, każdy może usiąść za kierownicę samochodu elektrycznego.

Czy samochód elektryczny różni się standardem wyposażenia od samochodu tradycyjnego? W większości przypadków samochody elektryczne posiadają taki sam standard wyposażenia. Różnice? Oczywiście są ale nieznaczne. Możemy do nich zaliczyć oczywiście rodzaj napędu, dwa wlewy paliwa (do tankowania szybkiego i do tankowania standardowego).

Ile kilometrów przejadę? Jazda samochodem elektrycznym wiąże się z jego doładowywaniem na stacjach i punktach ładowania. To, jaką odległość można przebyć na jednym ładowaniu, zależy przede wszystkim od sposobu jazdy. Jadąc oszczędnie, można przejechać ok. 150 km. Oczywiście ma na to wpływ również kilka innych czynników (teren, model samochodu).

Zalety samochodów elektrycznych

Jesteśmy przekonani, że warto skorzystać z naszej oferty. Wypożyczalnia samochodów elektrycznych w Warszawie to propozycja idealna dla osób, które cenią sobie wygodę i dbają o środowisko oraz o własne bezpieczeństwo.

Jesteśmy rzetelnym partnerem

Od lat staramy się spełniać wymagania naszych klientów. Nasza flota samochodowa jest doskonale wyposażona. Oprócz samochodów elektrycznych, w naszej ofercie znajdują się również samochody luksusowe, a także samochody miejskie, busy i samochody dostawcze.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, które doraźnie potrzebują samochodu, jak i dla firm, które chcą zoptymalizować koszty prowadzonej działalności.

Zasady współpracy z naszą wypożyczalnią są bardzo proste: wybierasz samochód, który spełnia Twoje oczekiwania i po wypełnieniu minimum formalności, wyjeżdżasz nim z terenu wypożyczalni. Nie stosujemy żadnych ukrytych opłat- nie musisz zatem obawiać się, ze za wypożyczenie samochodu zapłacisz więcej, niż zostało to ustalone.

Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem

Wszystkie samochody, które oferujemy naszym Klientom są nowe i w pełni sprawne. Przed wypożyczeniem, samochody są dokładnie sprawdzane. Pojazdy są regularnie serwisowane i poddawane przeglądom. Dodatkowo, są one czyste – zarówno zewnątrz jak i wewnątrz.

Każdy z naszych klientów może również liczyć na profesjonalizm naszych pracowników. Potrzebna profesjonalna porada?  Optymalne dopasowanie oferty? Nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą w doborze najlepszego samochodu. Jeżeli chcesz wypróbować coś nowego – nasza wypożyczalnia samochodów elektrycznych w Warszawie  sprawdzi się naprawdę bardzo dobrze!

Chcesz wiedzieć więcej? Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Serdecznie zapraszamy!