Wypożyczalnia busów Warszawa

Wypożyczanie busów to oferta, która cieszy się bardzo większa popularnością zarówno wśród klientów biznesowych, jak i klientów indywidualnych. Nasza wypożyczalnia, wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, oferuje nie tylko duży wybór samochodów osobowych, ale również busy różnych marek, doskonale wyposażonych i spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców.

Wypożyczalnia busów w Warszawie z ofertą dla każdego

Nasza flota samochodowa została zbudowana w ten sposób, aby każdy znalazł samochód, który spełni jego potrzeby. Dysponujemy busami wielu marek, doskonale przygotowanymi i bezpiecznymi w podróży. Kto może skorzystać z naszych usług?

Klienci biznesowi, którzy:

Klienci indywidualni, którzy:

Bus wygodnym środkiem transportu

Bus jest bardzo wygodnym środkiem transportu, zwłaszcza, kiedy chcemy podróżować w kilka osób wraz z bagażami. Wielu kierowców przyzwyczajonych do samochodów osobowych obawia się wypożyczania busów. Jednak, nie ma się czym martwić – pomimo iż busy mają nieco większe gabaryty niż samochody osobowe, to żaden z kierowców nie będzie miał kłopotu z ich prowadzeniem – prowadzą się bowiem  bardzo podobnie do samochodów osobowych.

Nasza wypożyczalnia busów w Warszawie oferuje pojazdy doskonale wyposażone. Duża przednia szyba zwiększa widoczność, gwarantując wygodną i bezpieczną jazdę. Dużym ułatwieniem są także elektryczne lusterka, czy wspomaganie kierownicy. Busy wyposażone są również w elektryczne szyby i klimatyzację, co szczególnie przydaje się podczas podróży latem.  Jesteśmy przekonani, że busy, w które wyposażona jest nasza flota zapewnią każdemu z naszych klientów doskonałą podróż.

Wypożyczalnia busów – damy o naszych klientów

W naszej ofercie każdy z klientów znajdzie bardzo duży wybór zarówno samochodów osobowych jak i busów. Zadbaliśmy o to, aby Klient mógł znaleźć bus najbardziej dopasowany do potrzeb pod względem pojemności oraz mocy. Jeżeli nie jesteś pewien, jakiego samochodu potrzebujesz, chętnie pomożemy w wyborze i udzielimy stosownych rad. Możesz polegać na naszym wieloletnim doświadczeniu!

Każdy samochód, który przekazujemy naszemu Klientowi w ramach wypożyczenia, jest doskonale przygotowany. Busy, tak samo jak wszystkie samochody w naszej flocie, podlegają regularnym przeglądom technicznym. Ich sprawność jest często weryfikowana. Samochody oddawane w ręce klientów są oczywiście zatankowane oraz wysprzątane: zarówno wewnątrz jak i zewnątrz. Nasza wypożyczalnia busów w Warszawie gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie!

Osoby wypożyczające busa w wynajmie krótkoterminowym, mogą liczyć ma maksymalnie uproszczone procedury. Dzięki temu, wypożyczenie następuje niemal natychmiast. Należy spełnić tylko kilka wymogów i podpisać właściwe formularze, aby cieszyć się wysokiej jakości samochodem, na kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt dni. Przy tego typu wynajmie, nasi klienci nie muszą również martwić się o składki ubezpieczeniowe, czy inne opłaty, które często dotyczą klientów decydujących się na leasing samochodów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z pracownikami naszego oddziału w Warszawie, na Mokotowie.