Wynajem długoterminowy samochodów

Wynajem długoterminowy samochodów WarszawaWśród wielu możliwości na pozyskanie nowego samochodu dla siebie lub swojej firmy rosnącą popularnością cieszy się długoterminowy wynajem samochodów. Jest on bardzo ciekawą alternatywą dla zakupu na raty czy leasingu, a dzięki swoim licznym zaletom jest coraz częściej wybierany przez klientów.

Dla kogo przeznaczony jest wynajem długoterminowy samochodów w Warszawie?

Jeszcze do niedawna wynajem długoterminowy samochodów przeznaczony był dla dużych korporacji i instytucji, posiadających rozbudowaną flotę pojazdów. Obecnie z usługi tej mogą skorzystać zarówno właściciele mniejszych, nawet jednoosobowych firm, jak też coraz częściej osoby prywatne. Mówiąc o takim wynajmie ma się na myśli okres co najmniej jednego roku, a najczęściej będzie to od dwóch do pięciu lat. Przez ten czas wynajmujący może zgodnie z warunkami zapisanymi w umowie korzystać z pojazdu, ale nie staje się jego właścicielem. Nie może go też wykupić po zakończeniu umowy, jak to ma miejsce w przypadku leasingu. Wynajem długoterminowy to idealna propozycja dla każdego, kto szybko i bez zbędnych formalności potrzebuje otrzymać samochód. I co ważne, taki jaki sobie sam wybierze, bowiem przeważnie jest możliwość dokładnego dopasowania pojazdu do swoich potrzeb.

Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje długoterminowy wynajem samochodów w Warszawie na bardzo dobrych warunkach. Posiadamy bogatą flotę pojazdów, dzięki czemu każdy z naszych klientów będzie mógł wybrać pojazd spełniający jego oczekiwania.

Wynajem długoterminowy samochodów w Warszawie – zalety

Na wynajem długoterminowy decydują się przede wszystkim właściciele różnej wielkości firm, a także instytucje i korporacje. Jednak, jak już wspominaliśmy, z oferty tej korzystają również osoby prywatne. Nie ma w tym niczego dziwnego – wynajem długoterminowy samochodów zapewnia wiele korzyści! Wynajem samochodów na dłuższy okres jest doskonałą alternatywa dla leasingu, a także dla kupna samochodu na raty. Dlaczego? Ponieważ miesięczny koszt wynajmu samochodu jest znacznie niższy, ponadto, nie ma konieczności wykupu samochodu. Jednak to nie wszystkie zalety! Najważniejsze korzyści to:

Jeżeli prowadzisz firmę na terenie Warszawy lub okolic, zapraszamy! Nasza wypożyczalnia samochodów mieście się w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, zróżnicowana flotę pojazdów i doskonale przygotowanych pracowników. Masz pytania? Przyjdź, zadzwoń lub napisz – chętnie odpowiemy na każde z nich i doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Zapraszamy  do skorzystania z naszej oferty – atrakcyjnej, przejrzystej i zawsze dopasowanej do oczekiwań i potrzeb każdego klienta.