Wynajem krótkoterminowy

Ofertę wynajmu krótkoterminowego kierujemy do osób, które cenią sobie elastyczność, wygodę oraz komfort. Czas wypożyczenia samochodu obejmuje w tym przypadku okres od 1 do 30 dni. To idealne rozwiązanie, gdy Państwa samochód uległ awarii lub jest obecnie naprawiany. Wynajem krótkoterminowy przydaje się także w przypadku wyjazdu służbowego, wakacji z rodziną lub przeprowadzki.

Korzyścią wynikającą z decyzji o skorzystaniu z usługi wynajmu krótkoterminowego to przede wszystkim maksymalnie uproszczone procedury, dzięki którym można wypożyczyć pojazd praktycznie “od ręki”. W przeciwieństwie do leasingu nie odbywa się bowiem skomplikowana i wnikliwa analiza. Nie trzeba również martwić się o składki ubezpieczeniowe, a także o żadne inne opłaty uzupełniające.

Jakie jeszcze korzyści daje wynajem krótkoterminowy?

Szeroka flota samochodowa naszej wypożyczalni umożliwia Klientowi wybór najbardziej odpowiedniego pojazdu względem pojemności, mocy, a także przeznaczenia. Wynajem krótkoterminowy w Warszawie to także świetne rozwiązanie dla osób, które używają samochodów sporadycznie np. w celach biznesowych lub jako transport z lotniska w przypadku zamieszkiwania w innym kraju.

Wynajem krótkoterminowy – najlepsza propozycja dla niezależnych osób

Krótkoterminowy wynajem samochodów kierowany jest przede wszystkim do osób, które nie mają własnego samochodu – są niezależne i chcą płacić za konkretną usługę. Jednak, nie zawsze tak jest.  Wynajem krótkoterminowy  sprawdza się kiedy:

Wiele osób decyduje się również na wypożyczenie samochodu krótkoterminowo w celu przetestowania konkretnego modelu przed wynajęciem go na dłuższy okres czasu.

Najważniejsze zalety wynajmu krótkoterminowego:

Wygoda i bezpieczeństwo

Nasza wypożyczalnia samochodów dba o to, aby każdy z oferowanych dla klienta samochodów, był doskonale przygotowany zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym. Pojazdy zawsze udostępniane są po dokładnym przeglądzie, dzięki czemu każdy z naszych klientów może czuć się w bezpiecznie. Oferowane przez nas samochody są nowe i zapewniają bardzo duży komfort jazdy. Samochody są również wysprzątane i zadbane, co znacznie większa przyjemność ich użytkowania.

Decydując się na ofertę wynajmu krótkoterminowego masz również pewność, że formalności nie zabiorą wiele czasu. Wynajem może trwać nawet kilkanaście minut, więc zawsze, kiedy naprawdę samochodu „na już”, wynajem krótkoterminowy będzie idealnym rozwiązaniem.  Wystarczy przynieść ze sobą prawo jazdy i dodatkowy dokument potwierdzający tożsamość

Bez wglądu na to, w jakim celu potrzebujesz samochodu, nasza wypożyczalnia i wynajem krótkoterminowy samochodów świetnie się sprawdzi. Proponujemy przejrzyste warunki umowy, konkurencyjne ceny i bardzo duży wybór samochodów różnych klas.

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem i ofertą wynajmu krótkoterminowego. W naszej ofercie znaleźć można samochody klasy kompaktowej, premium oraz klasy miejskiej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą wypożyczalnią w celu poznania szczegółów oferty!