Wypożyczania samochodów Okęcie – stawiamy na kompleksowość usługi

Wypożyczalnia samochodów OkęcieLotnisko Chopina w Warszawie, to największy port lotniczy w Polsce. Obsługuje ono miliony pasażerów rocznie. Wielu z Państwa, korzystających z tego lotniska, oferujemy usługi naszej wypożyczalni samochodów. Zapewniamy bardzo duży wybór samochodów osobowych: miejskich, luksusowych, ale też elektrycznych, a także busów i samochodów dostawczych. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną usługę oraz niskie koszty wypożyczenia samochodu. Wypożyczalnia samochodów Okęcie powstała z myślą o Klientach wymagających, którzy potrzebują szybkiego dostępu do samochodów najlepszych marek. Dzięki naszym staraniom, jesteśmy jedną z najlepiej przygotowanych wypożyczalni, a dzięki temu uważani jesteśmy za godnego zaufania partnera.

Główna siedziba naszej wypożyczalni znajduje się w Warszawie na Mokotowie. Wybrany przez klienta samochód dostarczamy na Okęcie w ustalonym terminie.

Wypożyczalnia samochodów Okęcie – oferta dopasowana do klienta

W naszej flocie samochodów, każdy z Klientów znajdzie pojazd idealny dla siebie. Nasi doświadczeni pracownicy pomagają w doborze samochodu, uwzględniając potrzeby osoby wynajmującej. Jesteśmy w stanie przygotować optymalną ofertę, tak, aby każdy Klient był naprawdę zadowolony z dokonanego wyboru.

W naszej ofercie znaleźć można zarówno samochody luksusowe klasy premium, które niewątpliwie spodobają się wymagającym kierowcom, jak i samochody miejskie, przeznaczone przede wszystkim dla klientów ceniących sobie wygodę i komfort użytkowania.

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą samochodów elektrycznych. Zapewniamy pomoc w wyborze. Dzięki możliwości wypożyczenia samochodu elektrycznego, można przyczynić się do zmniejszenia zanieczyszczeń.

Wypożyczalnia samochodów Okęcie nie zapomina również o klientach, którzy potrzebują większego samochodu. Wynajmujemy wysokiej jakości busy, które świetnie sprawdzą się:

Wszystkie busy są doskonale przygotowane, posiadają wysokiej klasy wyposażenie. Są również komfortowe w czasie podróży i zapewniają bardzo duże bezpieczeństwo.

Dla wszystkich potrzebujących pojazdu o dużej ładowności, zapewniamy spory wybór samochodów dostawczych. Można wypożyczyć je u nas w bardzo korzystnych cenach. Są one przystosowane do przewożenia ruchomości o różnorodnych gabarytach.

Dbamy o bezpieczeństwo naszych Klientów

Jeżeli samochód pożyczasz na terenie lotniska lub w okolicy, oznacza to że jesteś właśnie w podróży. Chcielibyśmy, aby była ona w pełni bezpieczna, bez względu na to, czy podróżujesz służbowo, czy rekreacyjnie z rodziną lub przyjaciółmi. Dbając o bezpieczeństwo naszych Klientów dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie oferowane przez nas pojazdy prezentowały najwyższy stan techniczny. By to zapewnić, wszystkie samochody podlegają bardzo częstym kontrolom technicznym oraz serwisowaniu. Samochód sprawdzany jest każdorazowo przed wypożyczeniem go. Dodatkowo, w naszej flocie znajdują się samochody pochodzące wyłącznie od najlepszych marek.

Wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy

Nasza oferta obejmuje zarówno możliwość wynajmu samochodów na okres długi, a więc od roku do pięciu lat, jak i na okres krótki od 1 do 30 dni. Zawsze staramy się jak najlepiej dopasować ofertę do Klienta, zapewniając mu jak najlepsze warunki. Zoptymalizowany koszt, brak ukrytych opłat, doskonała jakość samochodów, duży wybór i nasze doświadczenie – to wszystko sprawia, że jesteśmy uważani za rzetelnego partnera wszystkich osób podróżujących: zarówno klientów indywidualnych jak i biznesowych.

Mokotów – tu możesz nas znaleźć, ale… nie tylko!

Mamy nadzieję, że nasza oferta przypadnie do gustu każdemu, nawet bardzo wymagającemu klientowi. Nasza wypożyczalnia samochodów znajduje się w Warszawie na Mokotowie, jednak, na życzenia naszych klientów, wybrany samochód zostanie podstawiony na lotniska: Modlin lub Okęcie.  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu z pracownikami naszego biura!