Wypożyczalnia samochodów ProCar24 – doświadczenie, któremu warto zaufać!

Nasza wypożyczalnia samochodów ProCar24 świadczy usługi z zakresu wynajmu aut osobowych i dostawczych oraz bezpłatnego udostępniania samochodów z OC sprawcy. Przygotowując ofertę skupiliśmy się przede wszystkim na jej kompleksowości: oferujemy zarówno samochody osobowe (miejskie, luksusowe, elektryczne), jak i busy i samochody dostawcze. Nasi Klienci mogą liczyć na wynajem krótko i długoterminowy.

Precyzyjnie przygotowana oferta wynajmu samochodów skierowana jest nie tylko do osób prywatnych, ale również do firm potrzebujących na dłuższy okres samochodów dostawczych, lub samochodów luksusowych/reprezentacyjnych. Nasz personel jest do Państwa dyspozycji! Zapewniamy profesjonalne doradztwo, pomoc przy wyborze odpowiedniego modelu samochodu, minimum formalności i bardzo atrakcyjne ceny!

Doskonale wiemy, że samochód powinien być bezpieczny i niezawodny, dlatego wyłącznie takie modele oferujemy! Jesteśmy przekonani, że nasza wypożyczalnia samochodów spełnia wymagania nawet bardzo wymagających kierowców!

Wypożyczalnia samochodów ProCar24 zapewnia:

Wypożyczalnia samochodów dostawczych i osobowych!

Naszą pasją są od zawsze samochody. W swojej flocie posiadamy wysokiej klasy auta osobowe oraz dostawcze cechujące się niebanalnym i prestiżowym wyglądem. Posiadamy bezpieczne i solidnie wykonane modele, których prowadzenie to czysta przyjemność. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stale powiększamy swoją flotę o coraz to nowsze samochody. Dzięki temu wciąż poszerza się grono naszych zadowolonych Klientów – mamy nadzieję, że już niebawem dołączysz do nich również Ty!

W swojej ofercie posiadamy samochody osobowe, jak i dostawcze, które sprawdzą się w przypadku przeprowadzek, transportu lub przewozu przedmiotów wielkogabarytowych. Naszą firmę cechuje skupienie się na oczekiwaniach klientów i dostosowanie oferty do ich indywidualnych potrzeb. Jeżeli zatem interesują Cię niestandardowe usługi lub masz jakiekolwiek pytania związane z naszą ofertą – zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy pewni, że znajdziemy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Wypożyczalnia samochodów ProCar24 dba o bezpieczeństwo!

Wszystkie samochody, które oferuje wypożyczalnia samochodów ProCar24 naszym Klientom, są regularnie sprawdzane i serwisowane. Dzięki temu, zarówno osoby prywatne, jak i firmy decydujące się na współpracę z nami, mogą mieć absolutną pewność, że wypożyczony przez nich samochód będzie sprawny i bezpieczny zarówno dla kierowcy jak i dla pasażerów. Każdy samochód przed wypożyczeniem jest również gruntownie sprzątany, zatankowany i są w nim uzupełnione wszystkie płyny.

Chcemy, aby współpraca z nami, była dla Państwa przyjemnością!

Wysokie limity kilometrów!                 

Wypożyczalnie bardzo często ustalają niewygodne dla kierowców limity kilometrów. Za nasz nadrzędny cel stawiamy spełnianie najwyższych standardów w oferowanych przez nas warunkach wypożyczania aut. Korzystając z usług naszej wypożyczalni nie musisz bać się o limit kilometrów – dostosowane są tak, abyś mógł cieszyć się swobodnym użytkowaniem auta przez cały okres wynajmu! Pragniemy bowiem, aby każdy klient korzystający z naszych usług, czuł się komfortowo.

Możliwość wypożyczenia fotelika dla dziecka

Bezpieczeństwo dziecka podczas jazdy samochodem jest dla każdego rodzica najważniejsze. Dla nas również. Z tego powodu posiadamy ofertę dostosowaną do klientów, którzy mają zamiar podróżować z dziećmi. Posiadamy dopasowane do wagi oraz wzrostu dziecka foteliki samochodowe, które idealnie sprawdzą się w krótkich, średnich a także długich podróżach, zapewniając dzieciom komfort i spokojną podróż.

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!  Potrzebujesz dodatkowego samochodu w swojej firmie? A może potrzebny Ci samochód w celach prywatnych? Jesteś poszkodowany w kolizji drogowej i potrzebujesz samochodu zastępczego? Bez względu na to, w jakim celu chciałbyś wypożyczyć samochód, jesteśmy do Twojej dyspozycji! Nasze biuro znajduje się na Warszawskim Mokotowie – czekamy na Ciebie! Możesz do nas również zadzwonić lub napisać!