Tania wypożyczalnia samochodów – Warszawa Mokotów

Wypożyczalnia samochodów na MokotowieSzukasz wypożyczalni samochodowej zlokalizowanej w okolicach Mokotowa w Warszawie? Wynajmij samochód idealny do swoich potrzeb w wypożyczalni ProCar24. Czekamy ma Państwa każdego dnia, oferując wysoką jakość naszych usług i zróżnicowaną flotę pojazdów!

Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, którzy najczęściej potrzebują wygodnych samochodów osobowych, a także dla firm, które oprócz reprezentatywnych samochodów osobowych często życzą sobie wysokiej klasy busów oraz samochodów dostawczych. Wypożyczalnia samochodów na Mokotowie dla każdego przygotowaliśmy bardzo dobrą ofertę!

Wypożyczalnia samochodów na Mokotowie – oferta, obok której nie przejdziesz obojętnie

Zapewniamy wynajem samochodów osobowych, dostawczych, busów, samochodów elektrycznych oraz luksusowych. Nasi klienci mogą wynajmować u nas pojazdy na okres długoterminowy oraz krótkoterminowy. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb Klientów.

Nasza wypożyczalnia samochodów na Mokotowie oferuje możliwość wypożyczenia:

Zadbaliśmy o to, aby ceny za wynajem, który oferujemy, były adekwatne do klasy samochodu, czasu i sposobu wypożyczenia, a także konkurencyjne względem innych wypożyczalni. Jest to jeden z powodów, dla których nasza wypożyczalnia cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem oraz zaufaniem wielu Klientów.

Wynajem długoterminowy i krótkoterminowy

Rozumiemy różne potrzeby naszych klientów. Wiemy, że niektórzy z nich potrzebują samochodu na kilka dni, a czasem nawet tylko na kilka godzin, natomiast inni, potrzebują konkretnego pojazdu na kilka, kilkanaście a nawet kilkadziesiąt tygodni. Właśnie dlatego oferujemy dwa rodzaje wynajmu samochodów: wynajem długoterminowy i wynajem krótkoterminowy.

Wynajem krótkoterminowy

  1. Przeznaczony jest głównie dla osób prywatnych.
  2. Samochód można wypożyczyć na okres od 1 do 30 dni.
  3. Zapewnia maksymalne uproszczenie procedury wynajmu.
  4. Możliwość natychmiastowego wynajęcia samochodu.

Wynajem krótkoterminowy przeznaczony jest głównie dla osób prywatnych, które:

Z wynajmu krótkoterminowego korzystają również firmy, najczęściej, kiedy potrzebują reprezentatywnego samochodu w celu odbioru ważnego gościa, kontrahenta czy klienta z lotniska.

Wynajem długoterminowy

  1. Przeznaczony głównie dla klientów biznesowych.
  2. Samochód wypożyczany jest na okres od 1 roku do 5 lat.
  3. Jest to doskonała alternatywa dla leasingu.
  4. Zapewnia stałe, ale jednocześnie niskie koszty użytkowania.
  5. Odpowiedzialność związana z naprawami czy przeglądami pojazdu, leży po stronie wypożyczalni.

Nasza oferta, zarówno wynajmu krótkoterminowego jak i długoterminowego, charakteryzuje się przejrzystością. Jest atrakcyjna, dopasowana do potrzeb oraz oczekiwań każdego z naszych klientów.

Zapewniamy bezpieczeństwo

Ponadto, nasza wypożyczalnia samochodów na Mokotowie, wynajmuje wyłącznie samochody nowe, sprawdzone i bezpieczne, cieszące się bardzo dobrą opinią. Przed każdorazowym wypożyczeniem samochody te są dokładnie sprawdzane i podlegają częstym przeglądom technicznym. Klienci otrzymują samochód w doskonałym stanie zarówno pod względem technicznym jak i estetycznym: pojazdy są czyste wewnątrz i zewnątrz oraz zatankowane.

Z nami możesz czuć się pewnie i bezpiecznie!

Gdzie jeszcze można nas znaleźć?  

Główna siedziba naszej wypożyczalni usytuowana jest w Warszawie na Mokotowie. Jednak, samochody dostarczamy naszym klientom w wybrane miejsca, np. na lotniska: Modlin, Okęcie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zachęcamy również do systematycznego odwiedzania naszej strony, gdyż często oferujemy bardzo atrakcyjne promocje.