Wypożyczalnia samochodów Modlin

Wypożyczalnia samochodów ModlinPort lotniczy w Modlinie obsługuje zarówno loty rejsowe krótkiego zasięgu, jak i loty średniego zasięgu, loty krajowe oraz loty czarterowe. Nasza wypożyczalnia samochodów obsługuje przede wszystkim osoby prywatne (zwłaszcza podróżnych), ale oczywiście nie tylko. Mamy bardzo bogatą ofertę zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm. Nasza doskonale wyposażona flota sprawia, że każdy Klient znajdzie u nas samochód idealny dla swoich potrzeb.

Główna siedziba naszej wypożyczalni znajduje się w Warszawie na Mokotowie. Wybrany przez klienta samochód dostarczamy na lotnisko (lub jego okolice) w ustalonym terminie.

 

Wypożyczalnia, której możesz zaufać

Wypożyczalnia samochodów Modlin, oferuje usługi skierowane do klientów indywidualnych, ale też do firm, dla których samochód stanowi narzędzie pracy i zarobku. W naszej flocie znajdują się również samochody reprezentacyjne, które można wykorzystać na przyjęcia okolicznościowe, a także samochody zastępcze z OC sprawcy.

Posiadamy bogato wyposażoną flotę, a w niej samochody osobowe różnych klas: od klasy ekonomicznej po samochody najwyższej klasy premium. Wypożyczamy samochody luksusowe oraz samochody elektryczne.

Dysponujemy również bardzo dobrze wyposażonymi samochodami dostawczymi, które świetnie sprawdzą się do przewozu ruchomości wielkogabarytowych, np. podczas przeprowadzek.

Wszystkie oferowane przez nas samochody charakteryzują się niebanalnym oraz prestiżowym wyglądem, a ich prowadzenie to prawdziwa przyjemność! Aby zadowolić naszych klientów, wciąż poszerzamy naszą flotę o nowe modele.

W zależności od potrzeb, nasi klienci mogą wypożyczyć samochód długoterminowo lub krótkoterminowo.

Nasze doświadczenie, doskonałe warunki wypożyczenia auta, wysokie standardy działania i bardzo dobrze wyposażona flota – to wszystko sprawia, że możesz zaufać naszej wypożyczalni.

Wynajem długoterminowy i wynajem krótkoterminowy

Wypożyczalnia samochodów w Modlinie (dostarczenie wybranego samochodu na lotnisko z wypożyczalni na Mokotowie) umożliwia wynajęcie auta krótkoterminowo i długoterminowo. Jeżeli potrzebują Państwo samochodu na weekend, na krótki wyjazd rodzinny lub ze znajomymi, jeżeli właśnie przylecieliście do Warszawy i chcecie zwiedziać miasto, a nawet cały kraj, nasza wypożyczalnia samochodów w Modlinie oraz wynajem samochodów krótkoterminowy będzie świetnym rozwiązaniem.  Wynajem długoterminowy przeznaczony jest przede wszystkim dla przedsiębiorców, którzy chcą powiększyć flotę swojej firmy.

Stawiamy na komfort i bezpieczeństwo

Aby zapewnić naszym Klientom absolutny komfort i bezpieczeństwo, wybieramy do naszej floty wyłącznie samochody najlepszych marek, charakteryzujące się niezawodnością. Ponadto gwarantujemy:

Dzięki temu jesteśmy pewni, że osoby, które przylatują do Warszawy i wynajmują u nas samochód, mogą bezpiecznie podróżować w komfortowych warunkach.

Co więcej, nasza wypożyczalnia samochodów Modlin, oferuje swoim Klientom wysokie limity kilometrów. Ich liczbę dostosowujemy tak, aby nikt nie musiał się martwić, że przekroczy limit. Chcemy, aby każdy klient, który decyduje się na nasze usługi, czuł się komfortowo i miał pewność, że współpracuje z rzetelnym i solidnym partnerem. Nie stosujemy ukrytych opłat, a nasza umowa i nasze zasady wypożyczenia auta są przejrzyste.

Jeżeli podróżujesz z dzieckiem, samochód wypożyczymy wraz z fotelikiem dopasowanym do wzrostu oraz wagi dziecka. Dzięki temu również podroż dla maluchów, bez względu na długość trasy, będzie komfortowa i bezpieczna.

Działamy na terenie Warszawy. Można nas znaleźć w dzielnicy Mokotów, a samochody podstawiamy naszym Klientom na lotnisko Okęcie i na lotnisko w Modlinie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy otwarci na sugestie oraz pytania. Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji!