Długoterminowy wynajem: jakie są korzyści tego rozwiązania?

Długoterminowy wynajem: jakie są korzyści tego rozwiązania?

Rynek usług motoryzacyjnych w ciągu ostatnich kilku lat bardzo mocno się zmienił. Pojawiły się na nim nowe usługi. Do tych bardziej popularnych zalicza się wynajem długoterminowy aut.

Jakie są zalety wynajmu aut?

Wynajem długoterminowy aut to coraz bardziej popularna usługa w naszym kraju. Wynajem długoterminowy aut jest usługą najczęściej adresowaną do firm różnej wielkości. Jakie są zalety wynajmu długoterminowego?

Zalety wynajmu długoterminowego to między innymi niezmienne koszty użytkowania samochodu, na który składa się stała miesięczna rata. Co ważne, w ramach wnoszonej co miesiąc raty przedsiębiorcy otrzymują ubezpieczenie OC, AC i NNW. Dodatkowo mogą liczyć na auto zastępcze. Zalety wynajmu długoterminowego możliwość zawarcia umowy na bardzo różny czas. Przedsiębiorcy, których interesuje najem długoterminowy mogą zawrzeć umową na okres od trzech do pięciu lat.

Kto może skorzystać z najmu długoterminowego?

Najem długoterminowy aut to oferta, która została przygotowana na potrzeby właścicieli firm. Z myślą o klientach indywidualnych powstała usługa auta na abonament.

Auta na abonament to usługa, która jest również bardzo korzystna dla klientów. W cenie klienci otrzymują ubezpieczenie oraz serwis. Do wyboru są auta na abonament popularnych marek. Samochody są oczywiście fabrycznie nowe. Najem długoterminowy czy auta na abonament to alternatywa dla leasingu czy bankowego kredytu na zakup samochodu. Za stałą miesięczną ratę klienci indywidualni i biznesowi mogą swobodnie korzystać z nowego samochodu.