Water wipes

anna Water wipes , , ,

Macierzyństwo bez wątpienia jest bardzo trudnym, ale także niezwykle ważnym czasem dla każdego rodzica. Warto w tym szczególnym okresie zadbać o podstawowe produkty dla swojego maleństwa. Bardzo często są kluczowe dla zdrowia i prawidłowego rozwoju dziecka. Jednym z takich produktów są nawilżane chusteczki. Obecnie na rynku jest wiele rodzai dostępnych chusteczek, ale żadne nie są tak dobre jak Water Wipes.

Dlaczego warto warto wybrać chusteczki nawilżane Water Wipes?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta, a mianowicie są najlepsze dla dziecka. Water Wipes są dopasowane do każdego rodzaju skóry. Wiele dzieci, szczególnie noworodków zmaga się z alergiami. Jest bardzo łatwo podrażnić skórę niemowlaka, która jest niezwykle delikatna i wrażliwa. Water Wipes są nasączone tylko wodą oraz odrobiną ekstraktu z pestek grejpfruta. Są bardzo dobrą opcją do pielęgnacji skóry każdego dziecka. Ich stosowanie jest niezwykle bezpieczne. Nie wysuszają skóry, nie zmieniają odczynu pH, nie powodują alergii. Są doskonałą propozycją do pielęgnacji skóry dzieci w każdym okresie życia. Chusteczki nawilżane Water Wipes doskonale radzą sobie z usuwaniem wszelkich zabrudzeń ze skóry.

Zwykłe chusteczki nawilżane dostępne w drogerii mają skomplikowany skład, pełny substancji takich jak: Phenoxyethanol, Sodium Laureth Sulphate, Sodium Benzoate czy Fragrancei. Nie są to składniki chemiczne, z którymi dziecko powinno mieć styczność od najmłodszych lat. Mogą powodować alergie, podrażniać skórę, zmienić zupełnie jej odczyn pH, co w późniejszym okresie dorastania może mieć poważne skutki. Chusteczki nawilżane Water Wipes, w odróżnieniu od drogeryjnych propozycji są wykonane z miękkiej, bardzo przyjemnej dla skóry tkaniny. Jakość materiału jest bardzo wysoka, są odporne na wszelkie zniszczenia spowodowane czynnikami zewnętrznymi. Są zamknięte w szczelnym, lekkim opakowaniu.

Water Wipes sprawdzają się w każdej sytuacji

Chusteczki nawilżane Water Wipes są tanie i łatwo dostępne. Przydają się w każdej sytuacji i można je zabrać ze sobą wszędzie. Sprawdzą się podczas posiłku, przewijania, a także w miejscach, gdzie jest pełno bakterii takich jak: place zabaw, sklepy czy park. Nie posiadają drażniącego zapachu, są właściwie bezzapachowe. Jednak najważniejszą ich cechą jest to, że są hipoalergiczne. Są dopasowane do potrzeb najmłodszych i znacznie ułatwiają pielęgnacje.

Chusteczki Water Wipes są niezbędnym elementem codziennego życia rodziców. Są w pełni naturalne i ich używanie nie powoduje skutków ubocznych. Jest to w pełni bezpieczny sposób na szybkie oczyszczenie skóry dziecka. Dodatkowo są dostępne w lekkim i poręcznym opakowaniu, co znacznie ułatwia ich używanie.

Baby obraz autorstwa freepik - www.freepik.com

You May Also Like..

Chusteczki nasączane wodą

Szukasz naturalnego produktu do pielęgnacji? Stawiasz na prostotę a jednocześnie wysoką jakość? Proponujemy chusteczki Water wipes w których skład wchodzi w 99.9% […]

Bezpieczne chusteczki nawilżane? Tylko na bazie wody!

Trudno wyobrazić sobie pielęgnację małego dziecka bez chusteczek nawilżanych. Małe, poręczne opakowanie, pełne mokrych jednorazowych chusteczek, potrafi pomóc w niejednej […]